IT Security Architekt (HW-C) - Německo - Mnichov

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Je pro Vás zajímavý Mnichov a hledáte pozici v automotive a jen se znalostí AJ jazyka?

Chtěli by jste pracovat samostatně na velkých projektech pro BMW v Mnichově?

Nástup možný ihned nebo říjnu/listopadu/prosinci 2017.

Typ spolupráce je dohodou možný na ŽL s naší společností i na HPP přímo pod DE partnerem.

Sazba: dohodou, ověříme Vaši částku

  • velmi dobré porozumění vývoji hardwaru v C / C ++, vícejádrové architektuře (sektor automotive vítán)
  • velmi dobrá komunikace v angličtině, němčina pouze výhodou
  • zkušenosti s penetračními testy detekcí vniknutí, prevencí narušení (nebo nadšení pro ně)
  • možný přesun do Mnichova pro 100% onsite

Co Vám za to nabízíme:

  • práci na projektech pro BMW
  • pozici v krásném Mnichově na kterou Vám postačí AJ jazyk
  • nástup ihned/dohodou v říjnu /listopadu 2017
  • sazba dle seniority
  • rychlý výběrový proces, první hovory po skype/telco

Moje CV:

CODE: 4304

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

IT Recruiter

lomakova@timone.cz

+420731783590

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

HW, C, penetrační testy

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP