JAVASCRIPT DEVELOPER s AJ, Praha

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Do zavedeného, úspěšného a vysoce kvalifikovaného týmu  front-end vývojářů v Praze hledáme zkušené dynamické kolegy pro vývoj mobilních/desktop web aplikací pro zákazníky společnosti.

Jedná se o přední digitální agenturu která poskytuje celou řadu služeb pro své partnery na nejvyšší úrovni dle aktuálních trendů (design a vývoj web.platforem, mobilní aplikace a dále celou řadu služeb z oblasti e-commerce).

Chcete mít kontakt s Německem, ale mluvíte jen anglicky?

Lákají  Vás pravidelné/občasné pracovní cesty do Německa?

Developer neprve v týmu v Mnichově (2-3 měsíce), následně výkon práce z Prahy. Detialy budou upřesněny, pobyt hrazen.

  • 3+ let zkušeností JavaScript, (více let -zařazení do senior kategorie)

(pojmy jako asynchronní programování, ES6 atd..

Zkušenosti s frameworky   Angular, React,  Backbone nebo Ember výhodou

  • 3+ let HTML / CSS zkušeností,

(responzivní design, specificity and cross-browser compatibility,

 Vítány zkušenosti s CSS pre-processing frameworky (Sass, Less), případně (OOCSS, BEM)

  • Velmi vítány zkušenosti s- UI-Frameworky Bootstrap, Foundation, jQueryUI
  • Základní/Dobré znalosti GIT
  • Odpovědnou, spolehlivou, přátelskou, kreativní a flexibilní osobnost se zájmem o nejnovější trendy a dynamické prostředí mladé firmy se zvláštním důrazem na detail
  • Dobrá znalost anglického jazyka (hlavní komunikační jazyk firmy), NJ pouze plus – možnost rozmluvení, komunk.
  •  Ochota cestovat – možnost zaučení, poznání firmy v pobočce v DE, možné občasné cesty za kolegy

Nástup ihned/dohodou ASAP v 2017

Úvazek: ŽL/HPP

Vytížení : Fulltime

Místo : Praha, cesty do Mnichova/Německa

Finance: dohodou, vycházíme z Vaší částky

Co Vám za to nabízíme:

  • Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze
  • Náročné projekty a agilní vývoj
  • Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru Prahy
  • možností odborné přípravy a práce v DE
  • pozice se znalostí aj jazyka
  • možnost využití technologií Bootstrap, Foundation, jQueryUI, React, Angular, Backbone, Ember
  • 95% vývoj v javascript
  • cesty do Německa

Moje CV:

CODE: 9134

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

Javascript