.NET/C# analytik s AJ -Německo - Peine

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Právě hledáš pracovní pozici na HPP s perspektivou do budoucna a v rodinném prostředí? Je pro tebe dlouhodobě zajímavé Německo? Nyní šance nedaleko Hannoveru-  ve městě Peine.

U nás máš otevřené dveře. Zajímá tě mimo jiné také dynamické prostředí start-upu ? Pokud ano, jsi u nás na správném místě. Momentálně hledáme s okamžitým nástupem do našeho týmu: .NET, C # Analytiky, kteří se budou chtít podílet na našem firemním růstu.

  • budeš ovlivňovat společně s týmem vývojářský proces v místě zákazníků
  • vývoj na základě C #,  ASP . NET, ASP . NET MVC, WinForms, WPF a SQL datových připojení
  • realizace a optimalizace Software-Frontends (CSS/HTML/JavaScript)
  • prověřování a hodnocení odborných konceptů
  • technická podpora a další vývoj projektů
Nástup: dohodou
Množství otevřených pozic: 4
Finance: dohodou dle zkušeností
Typ úvazku: HPP přímo pod společností
Jazyk: AJ, NJ basic

  • zkušenosti v programování ASP .NET, ASP .NET MVC (C #,) WPF, WinForm, SQL  znalosti databází (SQL, Server nebo Oracle)
  • znalosti ve web technologiích JavaScript, jQuery, AngulasrJS, HTML5, tak jako CSS3 vítány
  • znalosti v oboru designu a modelování objektů (OOD, OOP) UML, Design Patterns vítány
  • znalosti v oboru SOA a WebServices (SOAP, WCF)
  • zkušenosti s IDE (Visual Studio) a Team Foundation Server (TFS)
  • znalost angličtiny
  • znalost němčiny vítána, alespoň basic
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky (ekonomie) a podobných oborů, ale s odpovídajícími praktickými zkušenostem
  • chuť pravidelně cestovat

Co Vám za to nabízíme:

  • přesčasy si můžeš vybrat formou volných dnů
  • přímá - plochá hiearchie
  • další benefity: zvýhodněné sportovní nabídky
  • prostor pro vlastní rozhodování a zodpovědnost
  • náročné projekty u významných zákazníků
  • možnost stálého vzdělávání po odborné a osobní stránce
  • různorodá a nevšední práce v přímém kontaktu s klienty
  • technicky rozsáhlá a různorodá práce v oboru Microsoft .NET
  • karta 1. třídy pro jízdy vlakem za svými klienty
  • mobilní telefon, notebook, další potřebné materiály a prostředky k usnadnění práce

Moje CV:

CODE: 7786

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good; German - Basic;

Pracovní technologie:

.NET, WPF, WCF

Typ pracovního úvazku:

HPP