.NET Developer - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

• vývoj ERP aplikace sdružující všechny další produkty do jednoho řešení, které je následně dodáváno zákazníkům

• týmová práce a konzultace řešení s kolegy
• navrhování potenciál. řešení, inovativnost a zpracování nových technologií
• kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkč. řešení
• komunikativnost a spolupráce s konzultanty a Business analytiky – konzultace technických možností a také navrhování samot. řešení
• samotný vývoj aplikace a její zákl. testování
• spolupráce s oddělením QA na dořešování případných nedostatků

• zkušenost min. 2 roky s vývojem serverově orientovaných aplikací v prostředí MS Windows za použití .NET, C#
• znalost MS SQL Server databáze
• WEB Services, IIS

Co Vám za to nabízíme:

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možnost dalšího odborného růstu
Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu

Moje CV:

CODE: 375

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Pracovní technologie:

.NET, C#, MS SQL Server

Pracovní zařazení:

Developer