.NET Developer - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Jedná se o vývoj naší hlavní ERP aplikace, která se sdružuje všechny naše další produkty do jednoho řešení, které je následně dodáváno zákazníkům. Postup práce je takový, že konzultant nebo Business analytik připraví popis/zadání, na kterém se následně domluví přímo s vývojářem (vývojáři) kterému je úkol přidělen – po vyvinutí a systémovém otestování přichází vystavení testovacího balíku pro oddělení QA, které se postará o správné otestování a finální zdokumentování. Je zde velký prostor pro kreativitu a nové nápady – jednou týdně jsou pořádány vývojové porady, na kterých se schází celý team a je možné tyto nápady/připomínky prodiskutovat a případně uvést do života.

Hlavní obsah pracovní náplně:

• Práce v teamu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů

• Konzultace řešení s kolegy

• Navrhování potenciálních řešení, inovativnost a zpracování nových technologií

• Kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení

• Komunikativnost a spolupráce s konzultanty a Business analytiky – jednak konzultace technických možností a jednak také navrhování samotného řešení

• Samotný vývoj aplikace a její základní testování

• Spolupráce s oddělením QA na dořešování případných nedostatků

​• Vývoj serverově orientovaných aplikací v prostředí MS Windows

• Microsoft .NET, C#

• Microsoft SQL databáze

• WEB Services, IIS

• Zkušenost s maloobchodem, znalost maloobchodních procesů výhodou

Co Vám za to nabízíme:

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možnost dalšího odborného růstu
Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu

Moje CV:

CODE: 7233

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Basic;

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP