.NET developer internetových aplikací v office i remote

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro vývoj aplikací běžících v prohlížeči hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně. Pokud se zajímáte o aktuální trendy a baví Vás vývoj pěkných s citem provedených webových aplikací, pak hledáme právě Vás!

Našimi klienty jsou významné české a zahraniční společnosti. Zabýváme se vývojem internetových aplikací, podnikových systémů, webových služeb a cloudovými službami.

Město: Praha, České Budějovice, Hradec Králové, možnost 100% Remote
Nástup: dohodou
Finance: dle zkušeností

Vyžadované znalosti:

- .net development 1+
- Angličtina na úrovni porozumění textu (dokumentace, pracovní úkoly)
- Cit pro moderní design aplikací a porozumění jejich architektuře
- Iniciativa a odhodlání něco dokázat

Co Vám za to nabízíme:

- 100% Možnost práce z domova, a to kdekoli na území ČR
- Práce na různorodých a zajímavých projektech pro české a zahraničí zákazníky
- Prostor pro vlastní nápady a iniciativu
- Mladý, přátelský a profesionální kolektiv a zázemí úspěšně rostoucí, ryze české, společnosti
- Vítáme všechny, kteří mají chuť tvořit, a to i absolventy či osoby se zdravotním omezením (ZP)
- Služební mobilní telefon, stravenky, zdravotní volno (sickdays), týden dovolené navíc
- Možnost dalšího vzdělávaní a odborné kurzy
- Společné firemní akce
- Přístup k nejnovějším zařízením (mobilní telefony, tablety, hodinky a další zařízení)
- Možnost spolupráce na plný i částečný úvazek, možnost práce při studiu vysoké školy

Moje CV:

CODE: 1954

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Basic;

Pracovní technologie:

.net

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP