2nd Level Support - SW Specialist

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pracovní náplní je zajištění bezproblémového provozu pokladních a ERP aplikací, řešení incidentů dle kontrahovaných SLA - včetně komunikace se zástupci zákazníka a uživateli.
Vítaná je zejména chuť učit se novým sw produktům, zdokonalovat své technické dovednosti a znalost obchodních procesů zákazníků.

  • Práce v teamu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů
  • Kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení
  • Zodpovědnost v samostatném plnění svěřených úkolů
  • Komunikativnost a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
  • Spolupráce s ostatními provozními a projektovými týmy

Vyžadované znalosti:

  • Znalost platformy MS Windows (Windows Server výhodou)
  • Základní znalost MS SQL
  • Zkušenosti s pokladními a podnikovými aplikacemi (ERP)
  • Znalost prostředí MS-Office
  • Znalost anglického jazyka na úrovni pre-intermediate a vyšší
  • Analytické myšlení, zodpovědnost a pečlivost
  • Časová flexibilita (pravidelné pohotovosti)
  • Samostatnost i práce v týmu
  • Příjemné a profesionální vystupování

Co Vám za to nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení + 13.plat
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou vizí a plánem
  • Kurzy a školení
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook

Moje CV:

CODE: 9594

IT-RESOURCES

Lucie Holubová

Account manager

l.holubova@itresources.cz

+420 720 379 306

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

MS Windows, MS SQL

Pracovní zařazení:

IT Administrator

Typ pracovního úvazku:

HPP