Android Vývojář s částečním home officem

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme Android vývojáře pro úspešnou firmu v Mladé Boleslavy, který za sebou rád vidí výsledky své práce a chce své znalosti a zkušenosti naplno využít při tvorbě, rozvoji a podpoře zajímavé již vydané aplikace pro chytré telefony a tablety.

  • Budete využívat JIRA jako pracovní nástroj k řešení ticketů
  • Poskytneme Vám infrastrukturu pro CI, GitLab, Jenkins, HockeyApp, etc.
  • Pracujeme dle Agile metodologie (Scrum)
  • Budete podporovat aktuální verzi OS od 4.4 (KitKat), 5.0 (Lollipop), 6.0 (Marshmallow)

Vyžadované znalosti:

  • Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
  • Zkušenost s vývojem smartwatch výhodou, ale není nutnost
  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího a znalost angličtiny alespoň na úrovni B2

Co Vám za to nabízíme:

  • po 2 měsících možnost práce z domova v délce cca 2 dnů v týdnu

Moje CV:

CODE: 8989

IT-RESOURCES

Katarína Kyjaková

IT Outsourcing Specialist

kyjakova@timone.cz

+420774784486

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL