BI/DWH Data Specialist

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Je pro tebe velké množství dat tou správnou zábavou?

Hledáme krotile dat!

Pojď se zapojit do mladé společnosti v centru Prahy, která vytváří komunitu hráčů napříč celým světem.
Budeš se podílet na rozvoji webu, botů i webových/mobilních herních aplikací. Produkujeme hry ve spolupráci s NASAFacebookem, aj.
Vizí společnosti je umožnit nahrávání vlastních her všem vývojářům všude po světě. Zní to i tobě jako ta správná myšlenka?

Zapoj se do skvělého týmu a přispěj k vytvoření jedinečného projektu, o kterém se již teď píše třeba ve Forbesu.

Co u nás budeš dělat?
  • Podílet se na vytváření procesů ETL a DWH
  • Připravovat data pro další analýzu, používat nástroje ETL k automatizaci a přípravy dat, extrahovat data z různých zdrojů
  • Vytvářet reporty a sledovat výkony z různých zdrojů a nástrojů
Po zaučení bude tvá doba 100% flexibilní s možný pravidelným homeofficem.
Dále budeš přicházet s novými nápady, prototypovat, vyvíjet hry od začátku do konce, vytvářet chat boty a podílet se na tvorbě platformy.

Vyžadované znalosti:

Jsi ta pravá posila, jestli:

  • Znáš koncepce ETL / DWH
  • Máš analytické schopnosti,
  • Umíš modelovat data
  • Máš silné znalosti SQL
  • Jsi zápálený tvořit a výmýšlet nové věci
  • Tvá angličtina je alespoň na úrovni dokumentace

Co Vám za to nabízíme:

Co ti můžeme nabídnout?

  • Mladé příjemné kolegy, kteří se nebojí výzev.
  • Kanceláře v cetru Prahy.
  • Práci, ve které si můžeš hrát hry a relaxovat.
  • Tvůj názor vždy uvítáme.
  • Společnost, se kterou porostete.
  • Spoustu jídla a pití.
  • Firemní teambuildingy
  • A mnohem více..
Možnost HPP i IČO, nabízíme odměnu dle tvých zkušeností a požadavků

Moje CV:

CODE: 9741

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Pracovní technologie:

BI, DWH, ETL

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP