Business Analyst - ERP - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Na tuto pozici je vhodná zejména schopnost učit se novým postům a dovednostem, které jsou nezbytné pro plnění svěřených úloh. V roli Business Analytika se setkává jak HW tak SW, jejichž kombinace vede k finálnímu řešení. Naše firma má pro jednotlivé oblasti experty, kteří jsou ochotni a připraveni pomoci s dokončením svěřeného úkolu – proto je jedním z požadavků také komunikativnost – tedy i spolupráce s ostatními kolegy.

Hlavní obsah pracovní náplně:

  • práce v teamu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů
  • konzultace řešení s kolegy
  • navrhování potencionálních řešení, inovativnost a zpracování nových technologií
  • kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • spolupráce s oddělením QA na dořešování případných nedostatků
  • řízení změny
  • provádění funkční podpory

Vyžadované znalosti:

  • Prokazatelné zkušenosti s Business Analýzou
  • Obecný rozhled v IT technologiích
  • Znalost SQL a práce s velkým objemem dat, datové analýzy
  • Dobrá uživatelská znalost produktů MS Office
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení, schopnosti komunikace a týmové spolupráce
  • Flexibilita, samostatnost, rozhodnost a odpovědnost, odolnost vůči stresu

Co Vám za to nabízíme:

  • možnost pracovat na plný úvazek
  • práci se zajímavými technologiemi
  • zajímavé platové ohodnocení
  • benefity
  • přátelský kolektiv
  • moderní zázemí a podpora úspěšného zaměstnavatele, práce ve stabilní a perspektivní společnosti

Moje CV:

CODE: 8375

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Very Good;

Pracovní technologie:

UML, SQL, ERP

Pracovní zařazení:

Business Analytik

Typ pracovního úvazku:

HPP