Business Consultant

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Popis pozice

Jako Business Consultant budeš mít příležitost podílet se na konzultačních projektech zejména v bankovnictví.
Budeš mít jedinečnou možnost vytvářet, dizajnovat a nastavovat nové procesy a business modely a pomáhat klientům je integrovat a využívat. Zároveň dostaneš příležitost rozvíjet svou schopnost řešit problémy, svůj leadership a zručnosti v oblasti vedení týmu.

Tvé každodenní odpovědnosti na projektu budou různé a budou zahrnovat:

>  Komunikaci se zástupci zákazníka, mapování jejich business a technických problémů a účast na jejich řešení
>  Přípravu návrhů řešení na základě technických a funkčních požadavků a specifikací uživatelů a účast na přípravě dokumentace
>  Realizaci případových studií, finančních a nebo funkčních AS-IS/TO-BE procesních analýz
>  Design nových business procesů, kapabilit a podpůrných technologií
>  Tvorbu komunikačních materiálů, tréningů a dalších pomůcek na podporu aktivit řízení změny
>  Projektové řízení / koordinaci interních a nebo externích zdroj

Vyžadované znalosti:

Co bys měl splňovat? :

>  Absolvent/-ka VŠ (výhodou je technický nebo ekonomický směr) nebo 1 – 2 roky pracovních zkušeností
>  Skvělé analytické myšlení
>  Znalost UML a SQL (alespoň na základní úrovni)
>  Konstruktivní přístup k řešení problémů
>  Flexibilita a ochota pracovat v různých strategických a operativních rolích napříč odvětvími
>  Vynikající koordinační, prezentační a komunikační zručnosti
>  Týmový hráč se schopností pracovat efektivně i na samostatných úkolech
>  Pozitivní přístup, otevřené myšlení a chuť plně se zapojit do společných projektů
>  Český/Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
>  Ochota cestovat

Co Vám za to nabízíme:

Co nabízíme

>  Přímá spolupráce s manažery významných firem na zajímavých business projektech
>  Práce v malých, efektivně fungujících týmech
>  Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce
>  Série profesionálních školení
>  Perspektiva rychlého kariérního růstu až na manažerskou pozici
>  až 6 týdnů dovolené
>  Balíček zaměstnaneckých benefitů (pronajatá vila na Bali, stravenky, cestovní a životní pojištění, multisport karta, mobil a notebook i k soukromým účelům, zaměstnanecký referral bonus, profesní školení, firemní akce, atd.)

Moje CV:

CODE: 6974

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní zařazení:

Konzultant

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP