C# / .NET Developer - PARDUBICE

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Do Pardubic se hledá zkušený .NET Developer pro nasazení do existujících projektů pro výrobní sektor.

Formou Bodyshoppingu byste pracoval dlouhodobě pro nadnárodní společnost v dlouhodobých projektech.

Jedná se projekt, který má širší záběr a zabezpečuje podporu výroby, výrobní procesy a činnosti.
Jde o mnoho modulů, které řeší jednotlivé oblasti výroby.
Každý modul tedy řeší podporu určitých činností v průběhu výroby, co se kdy má udělat v rámci dané činnosti.
Činnosti jsou například vážení, zobrazování návodů, načítaní ze čteček, komunikace se SAP apod.
Výrobou se rozumí montáž celků, nejedná se o strojírenskou výrobu.

Výkon práce by byl v sídle daného zákazníka v Pardubicích.

Vyžadované znalosti:

  • Zkušenosti s C# / .NET
  • Může být i junior, s prokazatelnou minimální praxí a znalostmi programování v .NET
  • Technologie použitá při vývoji je WPF klient-server aplikace

OCHOTNÝ PRACOVAT PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU V PARDUBICÍCH!

Co Vám za to nabízíme:

  • Slušné ohodnocení, které se pohybuje pro zkušenějšího juniora od 2.000 Kč MD (40.000 Kč / měs) a může vystoupat i do 4.000 Kč MD (80.000 Kč / měs)
  • Záběr projektu je opravdu velký a tedy i spolupráce se předpokládá dlouhodobě i po skončení tohoto projektu. Budou se řešit další návazné projekty. Ti co jsou na podobném projektu poračují dále i 3-7 let.
  • Pokud nejste z Pardubic, je možné zajistit ubytování

Moje CV:

CODE: 3090

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

C# / .NET

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP