C#/.NET Developer PRAHA

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Unavuje Vás prostředí korporátů?

Právě hledáme C#/.NET Developera pro menší dynamickou SW společnost.

Pojďte se podílet na vývoji prestižních projektů v oblasti zpoplatňováním uživatelů pozemních komunikací a dodávek veřejných služeb (energetika, plynárenství).

Vývíjí se informační systém pro near real-time zpracování dat. Samozřejmě budete spoluprácovat s managementem, architekty, vývojáři i testery. Můžete se zapojit do produktového vývoje i mezinárodních projektů.

Vyžadované znalosti:

Praxe v .NET / C#
Zkušenost s MS Visual Studio 2010
Zkušenost s multithreading
Spolehlivost, samostatnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
Schopnost týmové spolupráce, ochota dále se vzdělávat, ochota příležitostně cestovat

A hlavně klid na práci.

Co Vám za to nabízíme:

Zajímavou práci v prostředí dynamické společnosti
Moderní a přátelské pracovní prostředí na Praze 4
5 týdnů dovolené
Stravenky a další benefity..

Typ úvazku HPP - dle seniority 60 - 100 000,-

Moje CV:

CODE: 3031

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP