C/C++, embedded systems - se znalostí procesorů STM32xx

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Co u nás budete na pozici dělat:

  • Podílet se na vývoji nových zařízení
  • Provádět úpravy a opravy kódů
  • Budete součástí zcela nově budovaného vývojového týmu a zázemí

Vyžadované znalosti:

Co od Vás očekáváme:

  • výhodou je znalost procesorů STM32xx a případná praxe s vývojem na nich
  • schopnost spolupodílet se na definici architektury softwarového řešení, specifikace jejího zadání a její implementace v jazyce C/C++
nástup pokud možno ihned

Chce se ti podpořit technologický tým při vývoji zařízení pro ochranu lidí a majetku, na špici ve svém oboru?

Co Vám za to nabízíme:

V čem je klient jiný?:

  • profesní růst v expandující společnosti
  • prostor pro vlastní kreativitu
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský tým
  • společenské a sportovní vyžití podporované firmou
  • rozšiřuje vývojové oddělení, které bude stabilně pracovat pro společnost – je úzce specializovaná firmou a jedničkou v oboru s ambicí exportu (evropské zákazníky)
  • chtějí kandidáty se zájmem zejména o stabilní dlouhodobou pozici.
  • Klient disponuje kompletně novým areálem a nově se budujícím firemním rekreačnmí zařízení na horách

Moje CV:

CODE: 5434

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

C++, embedded

Pracovní zařazení:

Programátor

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP