C++ Developer - Biomedicína

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete dělat práci, která by Vám dávala smysl?

Do týmu KARDIOLOGIE hledáme C++ Developera.

Budete se podílet na vývoji sw, hw a uvidíte za sebou hmotné výsledky své práce. Společnost je ryze česká s celosvětovou působností.

Co u nás budete dělat:

  • Navrhovat, vyvíjet a testovat algoritmy
  • Navrhovat a programovat prototypová i produkční řešení
  • Vyvíjet zdravotnický software pro Windows i další platformy (Linux, embedded, iOS)
  • Spolupracovat a komunikovat s lidmi z různých oborů (hardware, marketing, testing, regulatory atd.)

Vyžadované znalosti:

Očekáváme:

  • Zkušenost s programováním v C++
  • Znalost C# a Matlab výhodou
  • Nadšení pro programování, IT, software
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co Vám za to nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových technologií
  • Práce na hlavní pracovní poměr HPP 60 000 - 70 000,- hrubého
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách
  • Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
  • Společenské a sportovní akce

Moje CV:

CODE: 1822

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

C++, C#, Matlab

Typ pracovního úvazku:

HPP