C++ Developer - Hlavně smyslupně

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete se podílet na něčem, co má smysl?

Právě hledáme nadšeného vývojáře, který by se zapojil do vývoje unikátního řešení, které umožňuje lidem snazší a bezpečnější život.

Přidejte se ke společnosti, která vyvíjí systém pro automatizovanou domácnost a zabezpečení bytu. Navíc pomocí vlastního cloudu společnost stále vylepšuje funkci produktu, ovládání domácnosti hlasem či smartphonem a připojení k dalším službám na internetu.

Technologie, se kterými se setkáte:

  • Cloud se vyvíjí v Java, další technologie PHP, SQL, JS, http, JSON, REST API, aj.
  • Hlavním programovacím jazykemEmbedded je C++, další: Python, Bash, JACK, SIP
  • Vývoj HW/FW je v C, další: ARM, BLE, Signal processing, UART, SPI
  • Ostatní technologie: AWS/EC2, GNU/Linux, Git, aj.

Vyžadované znalosti:

Rádi najdeme posilu se znalostí:

  • datových struktur a obecné algoritmizace
  • návrhů OOP
  • C ++ (basic C)
  • více vláknového programování
  • programování mikrokontrolerů v C (ARM)
  • základních komunikačních rozhraní (UART, I2C, SPI, aj.)

Určitě oceníme:

  • zkušenost s Bluetooth Smart (Bluetooth Low Energy)
  • zkušenost s číslicovým zpracováním signálů
  • šikovné ruce – schopnost občas něco připájet
  • znalost síťových protokolů a technologií
  • povědomí o zabezpečení přenosu a uchování dat

Co Vám za to nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme příležitost být součástí komplexního technologického týmu (cloud, mobile, voice, embedded sw, fw, hw), který brzy uvede své vize na trh v USA.

V týmu je 20 mladých lidí se stejným cílem – uspokojit potřeby zákazníků za pomoci praktického řešení a nových technologií.

Kromě pohodové party lidí můžeme dále nabídnout třeba krásné kanceláře v centru Prahy nebo pravidelný homeoffice dle potřeby.

A máte-li již nějakou zkušenost s vedením týmu ajťáků, hledáme i TEAM LEADERA. Plusové body jsou velké nadšení, komunikativnost, selský rozum a background v C/C++ či embedded.

Moje CV:

CODE: 3140

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

C++, C, embedded

Pracovní zařazení:

Programátor

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP