C++ developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Tým C/C+ neboli Backend se u nás věnuje například:
streamování videa po všemožných protokolech: HLS, RTSP, HTTP, DASH, ...
ukládání video dat (máme vlastní distribuovaný storage systém)
ladění našich komponent pro extrémní výkon na high-end serverech
Intergraci našich komponent do set-top-boxů

Vyžadované znalosti:

Pro práci u nás požadujeme:
Velmi solidní znalost C/C++
AJ (stačí pasivní)

Výhodou bude zkušenost s:
Linuxem
Skriptovacím jazykem jako třeba Python
sítěmi a multicasty, databázemi
verzovacími systémy – gitem
vývojem pro embedded systémy
Spíš než výčet technologií nás oslní to, jak rychle dokážeš do té další proniknout. U nás nikdo nenařizuje, jaké IDE, nástroje a Linuxovou distribuci použít, ale Windows tu moc neletí.
Jsou pro tebe zapeklité technické problémy výzvou, nikoliv trápením? Code review příležitostí k diskuzi, nikoliv otravou? Nebo máš nějaké příspěvky do Open-source? Přesně tebe hledáme, pojď nám to ukázat na pohovoru!

Co Vám za to nabízíme:

Na co se u nás můžeš těšit:
Masáže, proplácení roční jízdenky na pražskou MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce, ...
Parta pohodových lidí, co nevynechají žádnou možnost si ze sebe navzájem vystřelit
Hurá akce typu sauna, fotbálek, frisbee, hospoda, chata
Bezproblémové parkování

Moje CV:

CODE: 1485

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

HR specialist

kratky@timone.cz

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Basic; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP