C++ Developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

EFT Developer má klíčovou rolí při podpoře platebních řešení, produktů a projektů.

EFT Software Developer pracuje na návrhu, vývoji a údržbě řešení aplikace podle obchodních potřeb a požadavků.

Tato role zahrnuje spolupráci s produktovým manažerem a správcem dodávek při plánování výstupů produktů či projektů.

• Ideální kandidát by měl mít bakalářský titul v oboru výpočetní techniky nebo počítačového inženýrství
• Silné znalosti programování C ++
• Minimální 4 roky zkušeností s programováním embedded systému
• Porozumění a zkušenosti v oblasti plateb pro čipové karty, terminály a transakce
• Porozumění specifikacím karty EMV s integrovaným obvodem pro platební systémy
• Podrobné technické porozumění EMV čipu a bezkontaktních plateb včetně standardů, technologií, architektury a produktů
• Intenzivní znalost standardů a konceptů včetně ISO8583, SPDH, EMV, PCI-DSS, NFC, Data Encryption (schémata klíčů jako DUKPT, Master Key atd.)
• Porozumění technologiím autentizace a kryptografické techniky (RSA / PKI / CRT, 3DES / AES atd.)
• Znalosti platebních terminálů / EFTPOS (Castles / Verifone / Ingenico atd.)
• Dobré znalosti o EMV kontaktu a bezkontaktním certifikačním procesu (MasterCard, Visa)
• Dobré komunikační schopnosti
• Silné vedení a koordinační dovednosti
• Otevřené a kreativní myšlení
• Plynulá angličtina

Co Vám za to nabízíme:

• práci se zajímavými technologiemi
• zajímavé platové ohodnocení
• benefity
• přátelský kolektiv
• moderní zázemí a podpora úspěšného zaměstnavatele, práce ve stabilní a perspektivní společnosti

Moje CV:

CODE: 5528

IT-RESOURCES

Mgr. Olga Knutova

IT Outsourcing Specialist

knutova@timone.cz

+420731990023

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP