C++ DEVELOPER automatizace domácností

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Zabezpečujeme domácnosti pomocí cloudu! Přidej se k nám!

Jsi C++ vývojář, který by chtěl zapadnout do mladého kolektivu úspěšného start apu?
Pomocí hasu nebo smartphone zajišťujeme automatizaci domácnosti v Čechách i v mezinárodních vodách.

Vyžadované znalosti:

  • Znalost datových struktur a všeobecné algoritmizace
  • OOP
  • Dobrá znalost C ++ (basic C)
  • Zkušenost s vícevláknovým programováním

Výhodou:

  • Znalost síťových protokolů a technologií (TCP / UDP, REST, JSON, protokol buffers, MQTT, atd.)
  • Znalost Linuxového prostředí
  • Zkušenosti s programováním audio / video vstupu
  • GIT, Docker, cmake

Co Vám za to nabízíme:

  • Mladý kolektiv s bohatými zkušenostmi
  • Práci na plný i částečný úvazek – možnost kombinace se studiem
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home­office
  • Práce na jedinečném projektu s velkým potenciálem
  • Kontakt s moderními technologiemi, získávání zkušeností od odborníků

HPP/IČO 3500/MD
Nástup: Ihned nebo na Tebe počkáme

Moje CV:

CODE: 1604

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

C++, C

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP