C developer AUTOMOTIVE Germany - Dresden area

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme C / C ++ / developery pro firmu z oblasti automobilového průmyslu poblíž Drážďan.

Pro našeho partnera v Drážďanech už pracují kandidáti od nás (z České republiky) a nyní hledáme další vývojáře.

Je to velmi pěkná a spolehlivá společnost a naši programátoři jsou opravdu spokojeni.

Existuje široká škála projektů. Výběr kandidáta závisí na osobní diskusi, která bere v úvahu specifické preference a zkušenosti.

Společnost zajišťuje vývoj a testování funkčních přístrojových panelů automobilů a dalších komponent (pro BMW a Toyota, atd.).

Vyžadované znalosti:

  • Znalost vývoje C / C ++
  • Manuální testy / automatizované testy / izolované testy
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Co Vám za to nabízíme:

  • Velmi zajímavá firma pracující především na automobilových projektech
  • Placené a poskytované ubytování
  • Podpora z České republiky během procesu náboru a během projektů
  • Lokalita poblíž Drážďaň

Moje CV:

CODE: 4163

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

IT Recruiter

lomakova@timone.cz

+420731783590

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

C/embedded

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP