C++ Developer Chemnitz

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme vývojáře softwaru C, C++ pro Německo, Chemnitz.

Společnost je inovativní v oblasti komunikačních a automatizačních technologií. Společnost realizuje řešení pro průmyslové, dopravní a logistické služby se zvláštním profilem v oblasti bezdrátové komunikace a lokalizace v reálném čase, IT a domácí automatizace.

Vaše budoucí úkoly:

  • Implementace řídicích systémů pro bezdrátové sítě senzorů
  • Implementace databázových aplikací a webových aplikací
  • Implementace grafické plochy
Samozřejmě využijeme více vašich zkušeností k práci na našich interních a externích projektech.

Vyžadované znalosti:

  • Zkušenosti s implementací softwarových projektů
  • Zkušenosti s vývojem síťových algoritmů a databázových aplikací
  • Softtwarový vývoj v C / C ++ (pod Windows)
  • Znalost anglického jazyk

Co Vám za to nabízíme:

  • Začněte dohodou
  • Placené a poskytované ubytování
  • Dlouhodobý projekt
  • C / C ++ vývoj
  • Zajímavý projekt v sektoru TELCO
  • Společnost s vynikajícím pracovním prostředím

Moje CV:

CODE: 5404

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

IT Recruiter

lomakova@timone.cz

+420731783590

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

C++

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP