C++ developer do Německa

Náplň Vaší pracovní pozice.:

  • Pro německou firmu s 20-ti letou tradicí z Lipska, která je jednou z hlavních poskytovatelů technologií v oboru pojišťovnictví a zdravotnictví, hledáme s okamžitým nástupem C++ developera s praktickými zkušenosti.
  • Náplň práce zahrnuje technickou analýzu, koncepci a vývoj softwarových řešení pro naše zákazníky ve zdravotnictví.
  • Údržba a další vývoj našeho softwaru podle požadavků zákazníka a právních změn.
  • Zabezpečení kvality prostřednictvím principů testování řízeného vývoje.

min. 1 roční praxe s technologií C+, základy němčiny, AJ nutná.

Co Vám za to nabízíme:

  • stabilní mezinárodní společnost

  •  příjemný tým profesionálů

  •  možnost využití anglického a německého jazyka

  •  dlouhodobou spolupráci na HPP

  •  nástup co nejdříve

  • platové ohodnocení dle zkušeností

Moje CV:

CODE: 6138

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

IT Recruiter

lomakova@timone.cz

+420731783590

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good; German - Basic;

Pracovní technologie:

c++ praxe nutná

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP