C++ Programátor Junior/Senior

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Bankovnictví a telekomunikace jsou už pasé?

Právě rozšiřujeme vývojové oddělení systémů, které se zaměřují na detekci výbušných a toxických plynů a par.

Jedná se o velmi specializovanou společnost v oboru s ambicí exportu pro evropské zákazníky.

Vyrábí různé snímače pro zemní plyn, bioplyn, propan-butan, oxid uhelnatý, čpavek, acetylén, benzinové nebo naftové páry, freon, toluen, lihové páry, kyslík, chlor, či třeba oxid siřičitý.

Budete programovat embeded zařízení založených na procesorech ARM.

Dále budete:
●      vyvíjet obslužný sw pro Windows
●      analyzovat zadání a navrhovat řešení
●      mít odpovědnost za konkrétní projekt
●      spolupracovat s vývojem HW (mikroprocesory STM32Fxxx ST Microelectronics)
●      udržovat dokumentaci k vyvíjenému SW pro účely certifikace

Vyžadované znalosti:

●      dobrou znalost C/C++ embedded
●      zkušenost s programováním jednočipových zařízení na technologii ARM (STM 32xx procesory)
●      zkušenosti s elektronikou výhodou

Očekáváme:
●      znalost prostředí .NET (C#, Winforms, Web a související technologie)
●      znalost MSSQL
●      znalost vývoje aplikací pro mobilní zařízení výhodou
●      samostatnost, důslednost, vysoké pracovní nasazení a týmovou hru

Co Vám za to nabízíme:

●      práci s moderními technologiemi
●      přátelské a tvůrčí pracovní prostředí
●      neustálý odborný rozvoj
●      práci na dlouhodobou spolupráci HPP 40 000 - 50 000,-

Moje CV:

CODE: 9848

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Pracovní technologie:

C/C++, embedded, ARM, .NET, MSSQL

Typ pracovního úvazku:

HPP