Databázový administrátor

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro mezinárodní společnost, která se zabývá vyvojem online her hledáme Databázového administrátora!

  • Správa databází serveru SQL
  • Zajistit, aby byly všechny databázové servery zálohovány způsobem, který splňuje cíle podnikové obnovy (RPO)
  • Nakonfigurovat nástroje sledování serveru SQL pro minimalizaci falešných poplachů
  • Nainstalovat a konfigurovat nové servery SQL
  • Nasazování databázových skriptů
  • Při výskytu problémů s výkonem určit nejúčinnější způsob, jak zvýšit výkon, včetně hardwaru, změn konfigurace serveru nebo změn indexů
  • Dokumentovat prostředí databáze společnosti
  • Ladění dotazů T-SQL ke zlepšení výkonu
  • Zajisťovat, aby kód splňoval standardy společnosti pro čitelnost, spolehlivost a výkon
  • Navrhovat indexy existujících aplikací
  • Pomáhat vývojářům s komplexním laděním dotazů a zdokonalením schématu

  • 4 roky zkušeností s vývojem a podporou databází v prostředích prostředí MS-SQL Server
  • Zkušenosti s odstraňováním problémů a řešením problémů s integritou databáze, problémy s výkonem, blokováním, problémy s replikací, problémy s přenosem protokolu, problémy s připojením, bezpečnostní problémy atd.
  • Dobrou znalost anglického jazyka
  • Musíš být týmový hráč, motivovaný a mít vášeň uspět!

Co Vám za to nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Moderní kanceláře se zábavnou zónou
  • Příležitost k profesionálnímu růstu
  • Příjemné pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborné přípravy

Moje CV:

CODE: 6913

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

English - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP