Databázový specialista

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme Databázového specialistu pro vývoj mobilních a webových aplikací v prostředí e-shopů.

Budeš pracovat s moderními technologiemi, podílet se na agilním vývoji a na vlastí jedinečné metodice společnosti.

Náplň práce Databázového specialisty je především v zodpovídání za provoz a vývoj OLAP, datových skladů a databází informačního systému.

  • Práce s OLAP a datovými sklady
  • Zachování integrity a kvality dat
  • Návrh architektury IS
  • Optimalizace T-SQL
  • Práce s datovým modelem IS a návrh architektury
  • Administrace

Vyžadované znalosti:

  • Pokročilá znalost T-SQL
  • Výborná znalost OLAP
  • Zkušenosti s optimalizací T-SQL dotazů a programových objektů
  • Monitorování, diagnotsika a řešení problémů
  • Znalost návrhu a optimalizace databází a datových struktur

Co Vám za to nabízíme:

  • Velmi zajímavé projekty
  • Moderní zázemí s možností odpočinkových aktivit
  • Volnou pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměny
  • Jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy atd.

Typ úvazku: HPP 90 000,-/ IČO 5000/MD

Moje CV:

CODE: 6162

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

T-SQL

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP