Developer C/C++, QT

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Co u nás budeš na pozici vývojáře na Qt platformě dělat:

  • Navrhovat softwarovou architekturu grafické platformy pro řízení medicínských přístrojů
  • Vytvářet kód pro softwarovou obsluhu hardwarových rozhraní přístroje
  • Implementovat dotyková grafická uživatelská rozhraní v prostředí Qt na platformách Windows/Linux
  • Spolupracovat na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, testování)
  • Při své práci budeš také v kontaktu se zahraničními kolegy a dodavateli

Vyžadované znalosti:

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo praxe v oboru
  • Aktivní zájem o obor
  • Znalost a zkušenost s programovacími jazyky C, C++ (Qt výhodou)
  • Zkušenost z objektově orientovaného programování
  • Základní znalost angličtiny (alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci)

Co Vám za to nabízíme:

Co společnost nabízí:

  • Práci na zajímavých technologických projektech, vývoj nových technologií
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Sportovní a společenské vyžití podporované firmou

Moje CV:

CODE: 1153

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

C/C++, QT

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP