Frontend Developer s AJ pro německou společnost

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Líbí se Vám technologie jako React, Typescript, Redux a ES6 ?

Ač je společnost mezinárodní, v Praze má pobočka cca 30 zaměstnanců (většina developeři+ UX designeři) a zachovává si opravdu otevřené přátelské prostředí.

Zajímá Vás práce v jedné z předních evropských digitálních agentur? Na pozici budete pracovat na spuštění aplikace elektronického obchodování pro velkou televizní společnost.

Společnost se zaměřuje na digitální služby, strategii a komunikaci a nabízí celou řadu služeb digitální agentury: koncepci, návrh a vývoj webových platforem, mobilních aplikací, designu služeb, kampaní,

médií, analytiky a správy.

Hledáme někoho, kdo může být jedním z našich předních osob, pokud jde o vytvoření perfektních, intuitivních, citlivých a vysoce výkonných uživatelských rozhraní pixelů, které splňují náš princip.

Vítáme juniornější (3 roky+) i seniornější developery.

Vyžadované znalosti:

  • Zkušenosti v javaScriptu (3roky +)
  • Vítány zkušenosti s React.js, Redux a Typescript
  • Zkušenosti v agilních vývojových týmech na komplexních projektech.
  • Dobrá znalost webového balíčku
  • Ovládáte SASS a dodržujete pojmy jako BEM
  • Máte dobré znalosti o HTML / CSS
  • Uplatňujete principy OWASP
  • Máte znalosti GIT
  • Zodpovědnost, spolehlivost a smysl pro detail
  • Dobrá angličtina

Co Vám za to nabízíme:

  • Multikulturním tým, přátelské prostředí, snídaně a občerstvení na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice možný, práce na novém projektu, 25 dní dovolené
  • Školení a konference
  • Pro milovníky sportu - kurzy jógy v kanceláři, fotbalu a dalších sportovní aktivity
  • Notebook, dovolená 5 týdnů, kanceláře přátelské ke psům
  • Moderní pražská kancelář s možností zaučení a práce v Hamburku nebo v jiných pobočkách

Moje CV:

CODE: 1343

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

IT Recruiter

lomakova@timone.cz

+420731783590

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

3-leté zkušeností s JavaScriptem, ideálně se zaměřením na React.js, Redux a Typescript.

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP