IBM Cognos TM1

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro předního dodavatele datavých skladů a BI řešení obsazujeme pozici IBM Cognos TM1

Hledáme juniorní, ale i zkušené kandidáty, kteří mají zájem učit se/znají IBM Cognos TM1.
Projekt zaměřený na plánování financí, odbytu, investic, vzniku výrobku ve výrobní společnosti.
  • Příprava systémové (detailní) specifikace na základě funkční specifikace (Business requirements)
  • Příprava funkční specifikace (Business Requirements)
  • Analýza a návrh aplikací v IBM Cognos TM1
  • Vývoj aplikací v IBM Cognos TM1 na základě specifikace

  • 1 rok praxe s IT/Business analýzou u juniora / Senior min. 4 roky
  • 1 rok zkušeností s vývojem v různých programovacích jazycích (preference SQL, PL/SQL, Java, Visual Basic, MDX výhodou) / Senior min. 3 roky
  • Zkušenosti s datovým modelování (Enterprise Architect / Power Designer) u seniora podmínkou
  • IT/Ekonomické vzdělání u juniora bez praxe podmínkou
  • Výhodou znalosti / zkušenosti z BI prostředí nebo oblasti plánování
  • Anglický jazyk plynule
  • Znalost IBM Cognos TM1 výhodou u juniora / Senior podmínkou
  • Znalost Oracle DB a SAP BO výhodou

Co Vám za to nabízíme:

  • Přátelskou firemní kulturu
  • 5 týdnů volna
  • Sportování s kartou Multisport
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky a vstupenky do zoo a botanické zahrady
  • Notebook a telefon s firemním tarifem
  • Mnoho různých akcí pro rozvoj i zábavu

Moje CV:

CODE: 862

IT-RESOURCES

Michaela Malkovská

IT Recruiter

malkovska@timone.cz

+420731989650

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Pracovní technologie:

SQL, PL/SQL, Java, Visual Basic,Enterprise Architect / Power Designer,IBM Cognos TM1,Oracle, SAP BO výhodou

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP