iOS Developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Momentálně obsazujeme pozici na iOS Developera na spolupráci formou IČO pro úspěšnou čekou firmu v Mladé Boleslavy. Projekt je plánovaný do konce roku (s případným prodloužením), nástup možný ihned nebo po dohodně.

  • Vývoj a údržba mobilních aplikací pro iOS, Apple Watch a CarPlay
  • Spolupráce v týmu Sdílení znalostí a know-how v rámci týmu
  • Aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech
  • Příprava, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
  • Implementace inovativních technologií na zákaznických projektech
  • Spolupráce na tvorbě systémové dokumentace s analytikem - podpora v odborných oblastech

Vyžadované znalosti:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (obor IT)
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS alespoň 1 rok
  • Znalost XCode, Objective-C, Cocoa Framework
  • Znalost operačního systému iOS Zkušenosti s implementací webových služeb REST
  • Schopnost a ochova učit se nové věci
  • Anglický jazyk na úrovni B2– čtení dokumentace a specifikací
  • Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Flexibilita
Výhodou:
  • Znalost multiplatformního vývoje Xamarin a jazyka C#
  • Znalost dalších mobilních platforem
  • Zkušenosti s vývojem pro Apple Watch

Moje CV:

CODE: 8588

IT-RESOURCES

Nikola Krajdlová

IT Outsourcing Specialist

krajdlova@timone.cz

+420731990023

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL