IT Analytik

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Jedná se o analytickou podporu upgrade Windows 7 na Windows 10 a upgrade MS OFFICE 2007 na MS OFFICE 2016.

Úkolem analytika bude zmapování všech aplikací, kterých se upgrade týká a především identifikace aplikací, u kterých lze předpokládat dopad upgrade na jejich funkčnost.

Pro aplikace bude třeba sepsat ve spolupráci s jejich správci a případně uživateli základní testovací scénáře a otestovat jejich funkčnost po upgrade.

Po otestování analytik ve spolupráci s IT architektem,  správci a uživateli navrhne způsob řešení nalezených problémů – úpravy aplikací, jejich náhrada, případně ukončení.

Vyžadované znalosti:

-             Analytické myšlení, samostatnost

-             Znalost MS Windows a MS Office

-             Zkušenost s testováním aplikací, schopnost připravit sadu testovacích scénářů pro
              jednotlivé aplikace

-             Znalost MS Access výhodou (velká část aplikací je implementovaná v MS Access 2007)

-             Znalost modelovacího nástroje Enterprise Architect výhodou

Moje CV:

CODE: 1892

IT-RESOURCES

Nikola Krajdlová

IT Outsourcing Specialist

krajdlova@timone.cz

+420731990023

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL