IT BUSINESS ANALYTIK

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete pracovat v jedničce na trhu ve spoření? Ve stabilní společnosti se silným zázemím? Myslí vám to a chcete pracovat na zajímavých IT projektech?

Do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT Business Analytik.

CO BUDE VAŠÍ DENNÍ ČINNOSTÍ:

  • identifikace a sběr požadavků
  • funkční a datová analýza
  • analýza dopadů realizace požadavků na systémy a procesy
  • vytváření standardní analytické dokumentace
  • spolupráce s ostatními účastníky pracovního nebo projektového týmu

Vyžadované znalosti:

K ZÍSKÁNÍ POZICE VÁM POMŮŽE:

  • VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • analytické schopnosti
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost UML, zkušenosti s modelováním ideálně v nástroji EA
  • praxe minimálně 2 roky v roli analytika v oblasti bankovnictví/pojišťovnictví
  • AJ středně pokročilá (převážně práce s dokumenty v AJ)
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost samostatně dodat výsledek

Co Vám za to nabízíme:

NABÍZÍME VÁM:

  • zázemí největší stavební spořitelny ČR
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra Strašnická
  • velké spektrum zaměstnaneckých výhod
  • služby firemní školky přímo v budově
  • možnost odborného a osobnostního rozvoje
  • nástup ihned
  • smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • plat podle zkušeností a praxe kolem 70.000 Kč

Moje CV:

CODE: 4684

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP