IT Project Manager R&D projektů

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro prosperující a velmi dynamicky se rozvíjející českou společnost v oblasti zdravotnických a rehabilitačních přístrojů, s velice dobrou zaměstnaneckou politikou, hledám kandidáta na Project Managera.

Co u nás project manager dělá:

Vede vývojový projekt s cílem vyvinout a uvést do výroby celosvětově konkurenceschopný zdravotnický přístroj. Tato činnost je velmi komplexní a zahrnuje:

  • Spolupráci na definici technických požadavků produktu na zakládě požadavků marketingu a klinických specialistů
  • Analýzu stavu techniky, technických a technologických možností nutných pro návrh špičkového produktu
  • Projektový management (řízení rizik, plánování zdrojů, plánování a naplňování milníků, dokumentování etap)
  • Týmový management (vedení projektového týmu, spolupráce s vedoucími oddělení)
  • Spolupráci na certifikaci produktu a jeho zavedení do výroby

Vyžadované znalosti:

  • Požadované zkušenosti s vývojem softwaru
  • Zkušenosti s vedením R&D projektů !
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost učit se a rozvíjet
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zájem o oblast zdravotnické techniky
  • Zkušenosti s elektrotechnikou preferovány !
  • Programovací jazycky C, C++, Java, PHP výhodou

Výhodou:
  • Certifikace v oblasti Project Management výhodou (PMI, Prince2, Agile)

Co Vám za to nabízíme:

  • Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
  • Zajímavé technologické projekty
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Sportovní a společenské vyžití podporované firmou

Moje CV:

CODE: 1350

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP