JAVA /J2EE VÝVOJÁŘ

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete pracovat ve velké firmě s možností dalšího rozvoje? Baví Vás informační technologie? Jste šikovný/á a rád/a pracujete v týmu?

Do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici vývojáře Java/Java2EE.

VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ BUDE:

  • implementace aplikací a webových služeb
  • tvorba dokumentace
  • spolupráce na testování aplikací, unit testy
  • podpora a rozvíjení stávajících aplikací a webových služeb (frontend či ESB)

Vyžadované znalosti:

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • základní znalost Java SE, základní znalost J2EE výhodou
  • základní znalost či zkušenost s Tomcat/Websphere Application Server
  • zkušenost s IDE Eclipse a základní znalost Maven
  • znalosti JSP, Javascript, AJAX či JQuery výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni čtení tech. dokumentů
  • týmový hráč
  • samostatnost a důslednost
  • schopnost logického a analytického myšlení

Co Vám za to nabízíme:

NABÍZÍME:

  • příjemný kolektiv (momentálně 11 kolegů)
  • zázemí silné firmy
  • práce s moderními nástroji
  • možnost získání know-how od zkušenějších kolegů
  • realizace zajímavých projektů pro široké spektrum klientů
  • motivační finanční ohodnocení (základní mzda + bonus); pro Vaší představu by to bylo kolem 70.000 Kč
  • pružná pracovní doba
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod
  • pracoviště v blízkosti metra
  • po zapracování a dohodě s nadřízeným možnost práce z domova
  • nástup ihned

Moje CV:

CODE: 7437

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP