Java Developer do Prahy pro digitální agenturu z Německa

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Baví Vás  práce na velkých projektech ale nechcete být v korporátu? Líbí se Vám, když můžete pracovat na zahraničních projektech a využívat angličtinu?

Mezinárodní digitální agentura z Německa se svou pobočkou v Praze hledá java programátory pro práci na mobilních a web. aplikací a dalších projektech pro významné klienty z Německa i ČR.

Pokud trochu uvažujete o změně pozice a chcete pracovat v Praze, využívat angličtinu, pracovat s moderními technologiemi, být součástí kvalitního týmu developerů, cestovat občas do Německa a mít možnost ve společnosti růst, pozice je pro Vás vhodná!

Angličtina denní chleba, all you can drink coffee samozřejmostí a opravdu pohodový IT tým!

Šance pro java developery s 3 roky zkušeností+

Ač je společnost mezinárodní, v Praze má pobočka cca 30 zaměstnanců (většina developeři+ UX designeři) a zachovává si opravdu otevřené přátelské prostředí.

- nástup ihned/dohodou
- ŽL/HPP možné
- finance - individuálně dle seniority , senior do 180tis ŽL

Vyžadované znalosti:

  • 3 roky zkušeností s vývojem webových stránek v Jave
  • komplexní znalost objektově orientovaného vývojového softwaru (Java / JEE, Spring, Hibernate, Jetty, Apache Sling)
  • dobrá znalost relačních databází a SQL
  • agilní metody jako SCRUM nejsou pro Vás úplně cizí
  • vítány zkušenosti  s aplikací Adobe Experience Manager nebo jinou platformou Java CMS
  • dobrou angličtinu

Co Vám za to nabízíme:

- mezinárodní společnost - digitální agentura s původem z Německa
- dobrá poloha v centru Prahy, kvalitní zázemí, moderní technologie
- angličtina denní chleba - s kolegy i zákazníky
- velice kvalitní  IT týmy
- firemní snídaně, all you can drink coffee
- pravidelné pracovní cesty do poboček společnosti v Německu
- různorodost projektů - stabilní příjem nových zakázek
- do 30 zaměstnanců v pražské pobočce

Moje CV:

CODE: 6778

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

Java

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP