JAVA Specialista - Developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

JAKÉ BUDOU VAŠE DENNÍ ÚKOLY?

  • Vývoj a analýza svěřené části řešení
  • Práce na zajištění podpory dalších strategických projektů
  • Zodpovědnost, spolu s projektovým manažerem, za zajištění shody dodaného řešení s očekáváními zákazníka

Vyžadované znalosti:

  • Znalost programovacího jazyka Java
  • Znalost SQL, základní znalost HTML/CSS
  • Znalost AJ na pasivní až středně pokročilé úrovni
  • Základní všeobecný přehled o informačních technologiích a oborových trendech
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota pracovat na svém odborném a osobním růstu
  • SŠ/VŠ
Výhodou je:
  • Znalost Spring framework, Hibernate, Angular 2, XML
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací

Co Vám za to nabízíme:

  • Přístup k zajímavým a moderním technologiím a velkým projektům
  • Příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
  • 2 dny homeoffice týdně
  • Kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu včetně placení kurzů od Spring, Hibernate, …
  • Odpovídající platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity (začíná se u HPP na 65.000 Kč + cílové odměny)
  • Svobodnou volbu HW a OS včetně Apple

Moje CV:

CODE: 7224

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP