JavaScript Developer s AJ do Prahy

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Do zavedeného, úspěšného a vysoce kvalifikovaného týmu  front-end vývojářů v Praze hledáme zkušené dynamické kolegy pro vývoj mobilních/desktop web aplikací pro zákazníky společnosti.

Jedná se o přední digitální agenturu která poskytuje celou řadu služeb pro své partnery na nejvyšší úrovni dle aktuálních trendů (design a vývoj web.platforem, mobilní aplikace a dále celou řadu služeb z oblasti e-commerce).

Chcete mít kontakt s Německem, ale mluvíte jen anglicky?

Lákají  Vás pravidelné/občasné pracovní cesty do Německa?

Developer bude nejprve v týmu v Mnichově (1měsíc), následně výkon práce z Prahy. Detaily budou upřesněny, pobyt hrazen.

  • 3+ let zkušeností s JavaScriptem, ideálně se zaměřením na React.js, Redux a Typescript. Know-how konceptů, jako je asynchronní programování, ES6...
  • Máte osvědčené zkušenosti s pracováním v agilních vývojových týmech na komplexních projektech
  • Máte zkušenost s metodologií LESS a BEM
  • Jste zkušení s testovacími nástroji jako Mocha a Chai
  • Máte dobré znalosti o HTML / CSS
  • Máte velmi dobré znalosti GIT
  • Jste zodpovědní, spolehliví, flexibilní a detailně orientovaní
  • Vaše znalost angličtiny je dobrá, němčina je plus
  • Aplikujete silné standardy pro kódování efektivity, čitelnosti a opětovného použití

Nástup ihned/dohodou ASAP v 2017

Úvazek: ŽL/HPP

Vytížení : Fulltime

Místo : Praha, cesty do Mnichova/Německa

Finance: dohodou, vycházíme z Vaší částky

Co Vám za to nabízíme:

  • Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze
  • Náročné projekty a agilní vývoj
  • Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru Prahy
  • možností odborné přípravy a práce v DE
  • pozice se znalostí aj jazyka
  • možnost využití technologií Bootstrap, Foundation, jQueryUI, React, Angular, Backbone, Ember
  • 95% vývoj v javascript
  • cesty do Německa

Moje CV:

CODE: 306

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

Javascript