Javasript Developer se znalostí C# - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Součástí našeho vývoje je vývoj WebAplikací, které fungují jako klient ERP aplikace vytvořené v .NET. Pro zdárné plnění práce na této části našeho SW je nezbytná komunikace s vývojáři samotné ERP aplikace a porozumění Business procesu, kterého se daný úkol týká – veškerá funkcionalita WEBAplikace je závislá na ERP aplikaci. Postup práce je takový, že konzultant nebo Business analytik připraví popis/zadání, na kterém se následně domluví přímo s vývojářem (vývojáři) kterému je úkol přidělen – po vyvinutí a systémovém otestování přichází vystavení testovacího balíku pro oddělení QA, které se postará o správné otestování a finální zdokumentování. Je zde velký prostor pro kreativitu a nové nápady – jednou týdně jsou pořádány vývojové porady, na kterých se schází celý team a je možné tyto nápady/připomínky prodiskutovat a případně uvést do života.

Hlavní obsah pracovní náplně:

• Práce v týmu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů

• Psaní Unit/Integračních/performance/load testů

• Psaní S.O.L.I.D. kodu

• Konzultace řešení s kolegy

• Navrhování potenciálních řešení, inovativnost a zpracování nových technologií

• Kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení

• Komunikativnost a spolupráce s konzultanty a Business analytiky – jednak konzultace technických možností a jednak také navrhování samotného řešení

Vyžadované znalosti:

• ASP.NET (Web Forms)

• Javascript

• IIS

• Microsoft .NET, C#

• Microsoft SQL databáze

• Minimálně 2 roky zkušeností s profesionálním vývojem

• Zkušenost s maloobchodem, znalost maloobchodních procesů výhodou

Co Vám za to nabízíme:

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možnost dalšího odborného růstu
Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu

Moje CV:

CODE: 7788

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Basic;

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP