Junior/Senior Javascript developer pro práci v React pro německou společnost

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Líbí se Vám technologie jako react, Typescript, Redux a ES6?

Chcete pohodové prostředí v týmu ale současně pracovat jen s těmi nejnovějšími technologiemi?

Renomovaná digitální agentura s původem z Německa hledá zkušeného odborného specialistu na front-end, který je vášnivý v oblasti budování mobilních a desktopových webových aplikací.

Společnost je jednou z předních evropských digitálních agentur. Se zaměřením na digitální služby, strategii a komunikaci poskytuje společnost celou řadu služeb: koncepční návrhy, návrh a vývoj webových platforem, výboj mobilních aplikací, služby designu, kampaní, médií, analytiky a audience management.

Nástup: ihned/dohodou
Seniorita: junior/standard/senior, posoudí kažý dobrý nebo zajímavý profil
Typ spolupráce: HPP i ŽL (dohodou)
Finance: 80-140tis na ŽL dle seniority
Místo práce: Praha, občasné  a u někoho pravidelné cesty do Německa (dohodou)
Komunikační jazyk firmy: AJ

Vyžadované znalosti:

Dle seniority požadováno/vítáno:

  • 1- 5let +  zkušeností s JavaScriptem, v ideálním případě se silným zaměřením na React.js, Redux a Typescript.
  • Máte dobrou znalost HTML / CSS, včetně responzivního designu
  • Know-how konceptů, jako je asynchronní programování,  ES6 vítáno
  • zkušenosti s prací v agilních vývojových týmech na komplexních projektech vítáno
  • známost metodologií LESS a BEM vítána
  • zkušenost s testovacími nástroji jako Mocha a Chai
  • berete bezpečnost vážně, např. Uplatňováním principů OWASP
  • máte znalosti GIT
  • Jste zodpovědní, spolehliví, odchozí, flexibilní a detailně orientovaní
  • domluvíte se anglicky (kom. jazyk firmy)

Co Vám za to nabízíme:

  • projekty s vývojem v React, Angular 2, ES6..
  • agilní vývoj
  • pozitivní prostředí a duch společnosti
  • práce v menší pobočce mezinárodní společnosti do 40lidí, přesto práce na významných projektech z Německa
  • společné snídaně, all-you-can-drink coffe
  • možnost prac. cest a zaškolení v Hamburku a dalších pobočkách spolenčosti
  • využití aj jazyka na denní bázi, možnost kontaktu s němčinou
  • pobočka v centru Prahy
  • dlouhodobá pozice
  • denní využití AJ
  • služební cesty do Německa (občasné/pravidelné)

Moje CV:

CODE: 654

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

React, Angular 2, ES6

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP