Konzultant

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledám specialistu na Microsoft technologie, který bude zajišťovat realizaci infrastrukturních projektů. Držitele certifikace MCSA / MCSE nebo někoho, kdo disponuje minimálně dvěma zkouškami potřebnými pro získání a je ochotný do 3 měsíců certifikace doplnit.

Projektech se setkáte s:

  • Identity managementem (AD, Azure AD, ADFS, AADC, Forefront / Microsoft Identity Manager)
  • Systems managementem & deployment (SCCM, SCOM, SCVMM, MDT, Intune)
  • Automatizací / hromadná správa (PowerShell, SC Orchestrator)
  • Virtualizací (Hyper-V, VMware)
  • Terminálovými služby (Remote Desktop Services)
  • Cloudem (Azure, Office 365)
  • Security (WAP, OS Hardening)
  • Zálohováním (VEEAM, DPM)
  • Plánováním HA / DR včetně tvorby potřebné dokumentace

Vyžadované znalosti:

  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Samostatná práce
  • Zkušenosti s:
    • Unifiedcommunications (Exchange Server, Skype for Business)
    • Database administration MS SQL
    • Applicationinfrastructure support
    • Hromadnou správou PowerShell
    • Virtualizací
    • Cloudem Azure
    • Zálohováním

Co Vám za to nabízíme:

  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a klid pro práci
  • Neformální pracovní prostředí
  • Nové zkušenosti převzaté od zkušených a kvalifikovaných kolegů
  • Spolupráci na zajímavých interních i zákaznických projektech (pro komerční i veřejnou správu)
  • Dynamické prostředí nakloněné zkoušet nové technologie a sledovat nejnovější trendy v IT
  • Homeoffice a flexibilní pracovní dobu

K možnosti HPP i IČO otevřeni
Nástup dohodou

Moje CV:

CODE: 2201

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

MS SQL, Azure

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP