Linux administrátor IPTV

Náplň Vaší pracovní pozice.:

VIDEOPRUDUKCE A STREAMING VIDEA
Pro úspěšnou a rostoucí firmu, která se zabývá technologií pro přehrávání televize a videa na všech mobilních zařízeních, hledám seniorního Linux administrátora. Jedná se o vývoj interní webové aplikace, která je součástí TV platformy a umožňuje sledování televize na PC.

  • předchozí zkušenosti se správou linuxových instalací (Debian GNU / Linux výhodou)
  • výtečná znalost Linuxu, databází
  • orientace v sítích
  • zodpovědnost, systematičnost, orientace na detail
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • zájem se učit novým věcem a technologiím
  • analytické myšlení, zájem o to, jak věci fungují, co je podstatou problémů
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • bezproblémová komunikace v angličtině

Co Vám za to nabízíme:

  • práce v úspěšné a dynamické společnosti

  • příjemný a přátelský tým

  • příležitosti k cestování

  • pestrou nabídku benefitů

  • možnosti dalšího vzdělávání

HPP 60000-70000
Nástup dohodou

Moje CV:

CODE: 5329

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good; English - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP