Linux/Unix Administrátor

Náplň Vaší pracovní pozice.:

S okamžitým nástupem hledáme LINUX / UNIX ADMINISTRÁTORY pro Německo (Frankfurt am Main, Köln).

Znalost němčiny na střední úrovni je nutná.

Vyžadované znalosti:

  • Správa VmWare Vsphere6
  • Skladovací komponenty FiberChannel SAN
  • Velmi dobrá administrace systému Linux včetně Apache / Tomcat a skriptování
  • AdministrationWindows Administration Server 2003 - 2012
  • Velmi dobré analytické dovednosti
  • Database Know How MS Sql (alespoň základ)
  • NetzwerkCisco Network Know how (LAN / WLAN)
  • Němčina B2-C1
  • Angličtina v mluveném a psaném jazyce

Co Vám za to nabízíme:

  • Školení
  • Vysoká flexibilita
  • Hlavní pracovní poměr nebo IČO
  • Plat cca 3000-4000 Euro/měsíčně dle zkušeností

Moje CV:

CODE: 4474

IT-RESOURCES

Monika Gruberová

Business Services

gruberova@timone.cz

+420604919615

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good; German - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP