PHP Developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

-          Vývoj frontend/backend systémů (univerzální gaming platforma; API based řešení)

-          Vývoj frontend/backend systémů v jazyce PHP, a to včetně testů a dokumentace

-          Podílet se na návrhu a optimalizaci řešení

-          Částečné Code Review ostatních členů týmu

-          Denní účast na Stand-up meetingu

-          Týmového programátora, který považuje čistý kód za svoji dobrou vizitku

-          Zkušenost s vývojem v PHP alespoň 2 roky (požadujeme seniorní úroveň)

-          Zkušenost s vývojem API based systémů

-          Znalost Html5, CSS, JS je velkou výhodou

-          Znalost Nette, NodeJS, Angular je výhodou

-          Dobrá znalost SQL a relačních databází (PostgreSQL, MySQL)

-          Schopnost učit se nové technologie

-          Alespoň základy komunikativní angličtiny

-          Schopnost popsat problémy a navrhovat jejich řešení

-          Verzování v GITu

Co Vám za to nabízíme:

-          Práci se zajímavými technologiemi

-          Zajímavé platové ohodnocení

-          Benefity

-          Přátelský kolektiv

-          Moderní zázemí a podpora úspěšného zaměstnavatele, práce ve stabilní a perspektivní společnosti

Moje CV:

CODE: 9754

IT-RESOURCES

Nikola Krajdlová

IT Outsourcing Specialist

krajdlova@timone.cz

+420731990023

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL