PHP Programátor

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Umíte dobře PHP vývoj, a chcete se uplatnit v jedné z největších a nejprestižnějších telekomunikačních firem v Česku?

Jistota HPP a velmi zajímavá perspektiva do budoucna. Staňte se součástí malého, ale významného vývojového týmu. Nástup IHNED či dohodou.
  • vývoj nových aplikací, modulů a interface v jazyce PHP
  • údržba stávajícího kódu, rozšiřování a úprava funkčnosti systému
  • úzká spolupráce s analytikem
  • tvorba dokumentace k vyvinutému software
  • pomáhat odstraňovat softwarové problémy

  • velmi dobrou znalost objektového programování, znalost principů programování MVC
  • dobrou znalost JavaScriptu
  • zkušenosti s AJAX
  • zkušenost s implementací API (SOAP, REST) třetích stran
  • zkušenosti s PHP frameworky (Zend framework výhodou)
  • znalost SQL, znalost Sybase výhodou
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • pasivní znalost anglického jazyka (technická dokumentace)

Co Vám za to nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • mobilní telefon a notebook
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna
  • HPP 70 000,-

Moje CV:

CODE: 6204

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Pracovní technologie:

PHP 7, MVC, JavaScript, SQL, AJAX

Typ pracovního úvazku:

HPP