PL/SQL specialista

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Jsou data Vaším šálkem kávy? A Oracle?

Hledám PL/SQL Vývojáře do sice ryze české firmy, ale s možností i zahraničních projektů. Co třeba Čína?
Sedí se v interním týmu v Praze a vyvíjejí se sklad, který je implementován k předním bankovním domům převážně na českém trhu.

Náplní Vaší práce bude:
  • Rozvíjení datových skladů
  • Analyzovat data a připravovat podklady z databáze pro zákazníka
  • Podporovat proces zpracování databázových transformací - analýza problémů a jejich oprava
  • Integrace technických a aplikačních komponent
  • Získáte i zkušenosti s návrhem BI řešení
  • Optimalizace

Vyžadované znalosti:

  • Komerční praxe s databázemi (PL/SQL)
  • Psaní kódů, testování, debugging
  • Základní znalost Oracle Serverové Architektury
  • Znalost DB Oracle
  • Zkušenosti s Web services
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

Co Vám za to nabízíme:

  • Až 6 týdnů volna
  • Smartphone, notebook dáme
  • Multisport karta, jazykové kurzy
  • ZOO, Botanická zahrada
  • Firemní akce

Nástup ideálně IHNED, ale můžeme se domluvit.
HPP i IČO - nad 6 let zkušeností 6000/MD

Moje CV:

CODE: 2505

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic; English - Good;

Pracovní technologie:

Oracle, PL/SQL

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP