PLC Developer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro významnou,rodinnou německou firmu v oboru automatizace, řízení technologických procesů. Firma se specializuje na koncepční inženýrství a řídicí techniku až po uvedení do provozu.
Práce zahrnuje návrh konceptu se zákazníkem, PLC programování i uživatelské rozhraní. Účast na tvorbě strojů a zařízení.
Uvedení do provozu v prostorách zákazníka. Nastavení senzorů. Hledání, rozšíření a optimalizace stávajících zařízení v prostorách zákazníka. Ochota cestovat.

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru automatizace, elektrotechniky.
Znalosti programování PLC (Simatic 5.5 / TIA Portal) strojů a systémů (alesoň 2 roky odborné praxe)
Vytvoření uživatelských rozhraní v portálu TIA a WinCC výhodou.
Zkušenosti v oblasti pohonové techniky, bezpečnostního inženýrství a řídícího systému procesu ProLeiT
Komunikativní, svědomitý a nezávislý způsob práce.
Řidičský průkaz třídy B

Co Vám za to nabízíme:

Práce v rodinném podniku s plochou hierarchií.
Jedinečná možnost rozvíjení dosavadních zkušeností.
Velmi přátelská atmosféra.
Zajistíme vám dostatečné zaškolení.
Možnost vnášet vlastní podněty.
Odpovídající motivující platové ohodnocení.

Moje CV:

CODE: 8548

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@timone.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good; German - Basic;

Pracovní technologie:

PLC programování, Simatic 5,5/TIA -Portal. TIA Portal a WinCC výhodou

Pracovní zařazení:

Developer

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP