Project Manager - praxe v elektronice a R&D projektech

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Co u nás project  manager dělá:

Vede vývojový projekt s cílem vyvinout a uvést do výroby celosvětově konkurenceschopný zdravotnický přístroj. Tato činnost je velmi komplexní a zahrnuje:

  • Spolupráci na definici technických požadavků produktu na zakládě požadavků marketingu a klinických specialistů
  • Analýzu stavu techniky, technických a technologických možností nutných pro návrh špičkového produktu
  • Projektový management (řízení rizik, plánování zdrojů, plánování a naplňování milníků, dokumentování etap)
  • Týmový management (vedení projektového týmu, spolupráce s vedoucími oddělení)
  • Spolupráci na certifikaci produktu a jeho zavedení do výroby

Vyžadované znalosti:

Co od uchazeče očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika/mechanika
  • Praxe v oblasti R&D aktivit
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost učit se a rozvíjet
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zájem o oblast zdravotnické techniky

Co Vám za to nabízíme:

Co Vám společnost nabízí:

  • Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
  • Zajímavé technologické projekty
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Sportovní a společenské vyžití podporované firmou

Moje CV:

CODE: 7121

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

Zkušenosti s elektronikou, C, C++, C#, Embedded - výhodou

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP