Project Manager Junior

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Máš za sebou úspěšný 1 rok na pozici projektového řízení? Baví Tě posouvat projekt dál?

Pak Tě rádi pozvedeme do mezinárodní společnosti, která je leaderem v oblasti zjišťování ekonomických informací. Segment B2B. Kanceláře jsou v Praze, budeš ale potřebovat dobrou angličtinu pro komunikaci se zahraničními pobočkami.

Vyvojáři tvoří inovativní webové aplikace v oboru BI, právě pro ně budeš vytvářet zadání a navrhovat řešení případných problémů v průběhu projektu. Setkáš se i s analýzou, kdy budeš vyhodnocovat vhodná technická řešení. Čeká Tě práce s datovým skladem nad Oracle.

Vyžadované znalosti:

  • Min. 1 rok projektového řízení
  • Analytické schopnosti
  • SQL znalosti máš alespoň na střední úrovni
  • Anglický jazyk B2
  • MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
  • Zkušenost s nástrojem na projektové řízení (JIRA, Redmine, MS Project)

Co Vám za to nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
HPP 50 000,- IČO 70 000,-

Nástup dohodou

Moje CV:

CODE: 8115

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

Oracle

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP