Quality Manager/Test engineer

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pokud trochu uvažujete o změně pozice a chcete pracovat v Praze, využívat angličtinu, pracovat s moderními technologiemi, být součástí kvalitního týmu a mít možnost věci ovlivnit, mezinárodní digitální agentura s pobočkou v Praze Vám ráda dá šanci se projevit.

Ač je společnost mezinárodní, v Praze má pobočka cca 30 zaměstnanců (většina developeři+ UX designeři atd.) a zachovává si opravdu otevřené přátelské prostředí.

  • Práce v agilním týmu softwarových vývojářů, specialistů UX a designerů
  • Provádění testů v různých prostředích, včetně mobilních a webových aplikací
  • Plánování testů, kritérií a test.scénářů
  • Rozšíření a zachování naší automatizované testování a CI infrastruktury (např. Gitlab CI)
  • dokumentace test. výsledků v JIRA

  • máte zkušenost s některým z  test. frameworků - SELENIUM, EXPRESSO, PROTACTOR NEBO JUnit
  • aj na komunikativní bázi
  • zajímá Vás budování softwaru
  • chcete výsledky které dávají smysl a všímáte si detailů
  • rozumíte web. architektuře a APIs

Co Vám za to nabízíme:

  • Práce na nových mezinárodních stránkách jedné z velkých automobilek
  • agilní vývoj
  • pozitivní prostředí a duch společnosti
  • práce v menší pobočce mezinárodní společnosti do 40lidí, přesto práce na významných projektech z Německa
  • společné snídaně, all-you-can-drink coffe
  • možnost prac. cest a zaškolení v Hamburku a dalších pobočkách spolenčosti
  • využití aj jazyka na denní bázi, možnost kontaktu s němčinou
  • pobočka v centru Prahy

Moje CV:

CODE: 956

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

testing, JIRA

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP