SAP SOLUTION ARCHITECT - NĚMECKO - NORIMBERK

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme kvalifikované architekty software řešení pro práci ve zdokonalení našeho produktu -  rozšíření funkčnosti a implementaci inovací.
Klíčem k úspěchu je spojit naše rámců světové třídy a platforem s obchodními procesy a ERP řešení.

Pozice je zaměřena na inovativní rozšíření a zdokonalení logistických řešení a vytvoření ERP procesů. Naše společnost je partnerem SAP a pracuje na SAP HANA.
Jsou Vám blízké  pojmy jako VMS (systém řízení vozidla), PP (plánování výroby), PP-PI (PP-zpracovatelský průmysl), PS (Project System), PLM (Product Lifecycle Management)?
Budete moci rozšířit  MYNXG Service a Transformation Layer technologii a vyvíjet aplikace na míru zákazníkovi.

Budete rozšířit MYNXG služby a technologie Transformace vrstvy a vyvíjet aplikace šité na míru specifickým potřebám zákazníků.
Hledáme inženýry softwarových řešení s několika roky odborné praxe.

Vyžadované znalosti:

  • Objektově orientovaný software architektury a designu
  • Proces design podnikového softwaru

  • zkušenosti s technologickými pojmy SAP (např. VMS; PP) Komplexní, multi-roční a inter-modul zkušenosti v SAP ERP prostředí
  • Jeden z následujících programovacích jazyků: Java, C #, C / C ++
  • Alespoň jeden skriptovací jazyk (např. Bash, Python, Perl)

Co Vám za to nabízíme:

  • start ihned/dohodou
  • možnost práce na plný úvazek přímo pod DE společností
  • nutná znalost pouze AJ jazyka - mezinárodní prostředí společnosti s kom. jazykem AJ
  • společnost v centru Norimberku s dlouholetou působností
  • práce na vlastním vývoji sftw i aplikací pro zákazníky

Moje CV:

CODE: 3419

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

SAP solutions architect skills