Senior Analyst

Náplň Vaší pracovní pozice.:

· Příprava analytických výstupů, plná odpovědnost za jejich kvalitu a vnitřní konzistenci
· Metodické vedení juniornejších kolegů
· Příprava nabídek
· Spolupráce na řízení rozsahu projektu
· Spolupráce na tvorbě architektury řešení
· Intenzivni spolupráce s projektovým manažerem a architektem

· Praktická zkušenost s modelovánim v UML (idealne v nastroji Enterprise Architect)
· Schopnost aktivní komunikace v AJ (psana i mluvena forma)
· Ochota cestovat
· Zkušenosti z finanční oblasti nebo z bankovnictví výhodou (ale ne podmínkou)

Co Vám za to nabízíme:

· Nástup – ihned
· Forma spolupráce HPP nebo kontrakt na full-time
· Mzda dle zkušeností a seniority

Moje CV:

CODE: 3429

IT-RESOURCES

Adriana Lomáková

HR specialist

kratky@timone.cz

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP